Skip to content

Hizmetlerimiz

performans pazarlama

Performans Pazarlama

Google, YouTube, Facebook ve Instagram başta olmak üzere bütün performans pazarlama kanallarınızı dönüşüm odaklı yönetiyoruz.

e-ticaret danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Satışlarınızı artırmak için ürün ve kategori yönetimi, site tasarımı, fiyatlandırma ve bütçe yönetimi konusunda yardımcı oluyoruz.

analytics danışmanlığı

Analytics Danışmanlığı

Google Analytics hesaplarınızı derinlemesine analiz ederek veriye dayalı büyüme stratejileri geliştiriyoruz ve ekibinizi yönlendiriyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu

E-ticaret sitelerinin dönüşüm oranı %1-2 arasında olmak zorunda değil. Müşterilerinizin sesine kulak veriyoruz ve datayı kullanıyoruz

Programatik Reklamcılık

Datayı kullanmayı seviyoruz ve hedefleme çalışmalarını sizin amaçlarınız doğrultusunda datadan güç alarak yapıyoruz.

SEO

Web sitenizin ve içerik sitenizin Google arama sonuçlarında organik olarak yükselmesine ve trafiğinizin artmasına yardımcı oluyoruz.

Çalışma Sürecimiz.

İlk optimizasyonun doğru stratejik kurulum olduğuna inanırız.

process_1

01. Araştırma ve Analiz

İnternet sitenizi, Google ve Facebook reklam hesaplarınızı, Google Analytics verilerinizi, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi araştırır ve analiz ederiz.

02. Strateji

Sektörünüze ve hedef kitlenize uygun, daha önce denenmiş ve başarısı kanıtlanmış yöntemlerle stratejiyi belirleriz ve ilk toplantımızda sizinle paylaşırız.

03. Kurulum

Eksik entegrasyonlarınız varsa yazılım ekibiniz ile paylaşırız. Sizi başarıya ulaştıracak dijital pazarlama stratejilerimizi dikkat çekici içeriklerle hazırlar ve yayına alırız. Merhaba dönüşüm!

Uzmanı Olduğumuz Araçlar

Dijital pazarlamada başarılı olmak için ustalıkla hazırlanmış ve dünya çapında kabul görmüş araçları kullanırız.

Performans ve Dönüşüm İstiyor musun?

O halde bize yaz.